Privatumo politika

1. Bendra informacija

Pastokodai24.lt tinklapis yra įsipareigojęs saugoti Jūsų privatumą ir užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti. Šioje Privatumo politikoje aprašome, kokią informaciją renkame apie vartotojus, kaip ją naudojame, saugome ir kaip galite su mumis susisiekti dėl savo asmens duomenų.

2. Duomenų rinkimas ir naudojimas

Mūsų tinklapis naudoja "Google Analytics", "Google Tag Manager", "Google AdSense" ir "Hotjar" analitines priemones, kad galėtume suprasti, kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip galime ją tobulinti. Šios priemonės renka anonimą informaciją apie vartotojų elgesį, pavyzdžiui, kokie puslapiai yra lankomi, kokia yra lankytojų geografinė vieta, kokia įrenginių ir naršyklės naudojama ir pan. Šią informaciją naudojame tik analitikos tikslais ir statistiniais duomenimis, kad tobulintume tinklapio veikimą ir suteiktume vartotojams geresnę patirtį.

3. Duomenų saugojimas

Mes saugoja visą surinktą informaciją saugiose serveriuose ir naudojame adekvačias technines bei organizacines priemones, kad užtikrintume asmens duomenų apsaugą. Mes nesidaliname Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai tai reikalaujama teisės aktų.

4. Slapukai (angl. cookies)

Pastokodai24.lt naudoja slapukus, kurie padeda gerinti vartotojų patirtį ir padeda optimizuoti svetainę. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi Jūsų naršyklėje. Jūs galite bet kada atsisakyti slapukų naudojimo arba ištrinti juos iš savo naršyklės nustatymų.

5. Duomenų perleidimas trečiosioms šalims

Mes nesidaliname Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai tai reikalauja teisės aktų arba kai tai yra būtina dėl tinklapio veikimo, pvz., naudojant "Google Analytics", "Google Tag Manager", "Google AdSense" ar "Hotjar".

6. Teisės ir nuostatos

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos tvarkome, taip pat prašyti taisyti neteisingus ar nepilnus duomenis. Be to, turite teisę prašyti asmens duomenų ištrynimo, ribojimo arba prieštarauti asmens duomenų tvarkymui, kiek tai leidžia taikomi teisės aktai.

7. Pakeitimai Privatumo politikoje

Pasikeitus teisės aktams ar tinklapio veiklos reikalavimams, Pastokodai24.lt gali atnaujinti Privatumo politiką. Tokiu atveju mes informuosime vartotojus apie bet kokius esminius pakeitimus, įskaitant pakeitimus dėl asmens duomenų naudojimo, saugojimo ar tvarkymo.

8. Susisiekimas su mumis

Jei turite klausimų ar pastabų dėl šios Privatumo politikos, norite gauti informaciją apie savo asmens duomenis ar norite pateikti prašymą dėl jų tvarkymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected].


Ši Privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2023 m. balandžio 27 d. Mes pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką bet kuriuo metu, todėl rekomenduojame vartotojams reguliariai tikrinti šį puslapį dėl galimų atnaujinimų.